B2B

Корпоративним клієнтам

Школа флористики InBlumen пропонує флористичні рішення для корпоративних клієнтів.

Флористичні послуги від InBlumen flower school спрямовані на порятунок вас від клопоту, пов’язаного з привітанням ваших співробітників та контрагентів, на організацію захоплюючого дозвілля для вашої команди та оформлення різноманітних заходів у вашій компанії.

Ми пропонуємо:

  • Оформлення. Ми візьмемо турботу про оформлення ділових подій, конференцій, виставкових стендів, корпоративів. Крім того, ви можете замовити у нас інтер’єрну флористику для вашого офісу та інших об’єктів.
  • Послуги для HoReCa. Наша команда розробить для вас проєкт квіткового оформлення вашого закладу, а також створить святковий дизайн для різних подій (день Св. Валентина, Хелловін, Новий рік тощо).
  • Майстер-класи. Ми пропонуємо проведення майстер-класів для ваших співробітників, присвячених святам або в рамках проведення Team building. Майстер-класи можуть проводитись у зручному для вас місці або у нас у студії. Крім того, майстер-класи можуть бути організовані в онлайн-форматі, при цьому ми забезпечуємо всіма необхідними матеріалами.
  • Поздоровлення. У нас ви можете замовити букети, композиції для привітання ваших співробітників та партнерів. Також ми пропонуємо послугу «корпоративна підписка», яка передбачає привітання зазначеної вами кількості людей за фіксований період у заздалегідь обумовлені дати. При цьому вартість підписки залишається незмінною весь термін її дії та оплачується разовим платежем чи частинами.

Ми є платником єдиного податку, ІІІ група (не платник ПДВ) та надаємо всі необхідні бухгалтерські документи.

Чому нас обирають

Ми розуміємо, що наші клієнти цінують якість, оперативність та дотримання бюджету. Корпоративна флористика від школи флористики InBlumen відповідає усім запитам наших клієнтів.

Ми маємо значний досвід у флористичному оформленні корпоративних заходів, проведенні майстер-класів для корпоративного сегменту.

Школа флористики InBlumen пропонує унікальний флористичний дизайн для готелів, кафе, ресторанів, бізнес-центрів.

11 років досвіду

5 зірок рейтинг

Комплексний підхід

Професійний супровід

Прокрутити вгору