Бізнес курси

Курс “Відкриття квіткового бізнесу” призначений для тих, хто планує відкривати квітковий бізнес. Також курс буде цікавий тим, хто шукає відповідь на запитання “чи варто відкривати квітковий бізнес”.
Програма бізнес курсу розроблялася засновниками проєкту InBlumen за участю фахівців із економічної, юридичної та IT-сфер. Програма курсу повністю адаптована до українського ринку та враховує його специфіку.
Заняття проходять лише в індивідуальній формі.

Бізнес-курс для флориста-фрілансера призначений для успішної роботи флірансером у флористичному бізнесі. Програма курсу побудована таким чином, щоб надати практичні рекомендації щодо організації та функціонування прибуткового бізнесу без стаціонарної локації.
Основна спрямованість цього курсу – це успішний продаж через соц.мережі.

Консалтинг – це ідеальний варіант для тих, хто має обмежену кількість часу і потребує вирішення конкретного питання/питань щодо організації та функціонування квіткового бізнесу.

Основна перевага індивідуального консалтингу у сфері квіткового бізнесу – це оперативність та спрямованість на результат.

Чому нас обирають

Ми розуміємо, що необхідно для успішного квіткового бізнесу в Україні, як уникнути зайвих витрат та отримувати прибутки.

З нами відкрилися та успішно працюють понад тридцять квіткових проєктів по всій Україні.

Ми маємо значний досвід у супроводі відкриття квіткового бізнесу, тому допоможемо вам заощадити час та кошти для побудови успішного проєкту!

11 років досвіду

5 зірок рейтинг

Комплексний підхід

Професійний супровід

Прокрутити вгору