Курси флористики

Цей п’ятиденний інтенсивний курс Fundamental floristry (Основи флористики) познайомить вас зі світом флористики і стане відправною точкою вашого творчого шляху. Курс з основ флористики включає базові теоретичні знання та практичні навички, необхідні для флориста.

Це продовження курсу Level I. Fundamental floristry з поглибленою практичною частиною та складними техніками. Цей курс включає всі необхідні компетенції флориста для роботи у квітковому бутику. Курс Аdvanced floristry проходить в інтенсивному форматі, що передбачає опрацювання нової теми кожного дня.

Курс флорист-оформлювач призначений для просунутих флористів, які націлені на відкриття нових можливостей та зацікавлені у професійному зростанні!

Курс рівня III. Event floristry включає всі необхідні складові, які допомагають стати успішним івент-флористом та суттєво підвищити свій дохід та затребуваність.

Авторський курс Level IV. Interior floristry для флористів-професіоналів, спрямований на здобуття компетенцій з інтер’єрної флористики. Курс складається з окремих блоків, яким присвячено кожен окремий день занять: робота з кензаном та створення композицій у вазі; готельна флористика; дизайнерські інсталяції; корпоративна флористика; основи ікебани.

Найсвятковіший курс у школі флористики InBlumen, який дарує незабутні емоції! Напередодні різдвяних свят все наповнюється ароматами анісу, кориці та хвої, а чарівна атмосфера тільки сприяє створенню новорічних прикрас. Цей курс підходить усім, незалежно від рівня підготовки.

Чому нас обирають

Школа флористики InBlumen пропонує індивідуальний підхід до кожного учня, що дозволяє забезпечити максимальну ефективність навчання та розвитку кожного учня окремо. Як результат, наші учні успішно реалізують себе по всьому світі!

Наша школа має відмінну репутацію у галузі флористики, що може допомогти вам отримати роботу в цій сфері після закінчення навчання!

11 років досвіду

5 зірок рейтинг

Знання, які ми гарантуємо

Підтримка випускників

Прокрутити вгору