Про нас

Концепція InBlumen:
Learn • Create • Feel

Learn

З цього все починається. Саме знання дають нам змогу втілити наші мрії. У роботі флориста необхідно постійно навчатися і вдосконалювати свою майстерність. І втілювати нові ідеї.

Create

У процесі практики ми відточуємо свою майстерність. Ми експериментуємо з новими техніками, щоб досягти досконалості. Це дозволяє стати флористом найвищого рівня.

Feel

Емоційна складова наших курсів флористики. Переживаючи життя з квітами та надихаючись їхньою красою, ми створюємо флористичні шедеври.

Вітаю, мене звуть Стас Швець. Я засновник та викладач у школі флористики InBlumen flower school.
Займаюсь флористикою із 2012 року. Довгий час я працював викладачем в інших школах флористики. Це дозволило мені знайти відповідь на важливе питання: якою має бути найкраща школа флористики? Так і з’явилася концепція InBlumen у 2018 році.. Саме вона змогла об’єднати цінності найкращих!

Тривалий період поєдную викладання, комерційну флористику, працюю з корпоративними клієнтами, займаюся інтер’єрними оформленнями, що дозволяє бути в курсі всіх трендів і доносити свої знання та досвід учням.

Крім того, постійно вдосконалююсь та підвищую свій рівень. Для чого відвідую та беру участь у виставках та флористичних подіях: IPM (Німеччина), Fleuramour  (Бельгія), ChristmasWorld (Німеччина), Flower Expo Poland, різноманітні чемпіонати з флористики та співпрацюю з європейськими школами флористики.

Наш пріоритет – професійне навчання, тому ми визначили для себе такі принципи:

Якість

Послідовне інтенсивне навчання забезпечує учнів необхідними знаннями та навичками для роботи флористом. По завершенню курсів наші учні складають іспит, за результатами якого видається диплом, який визнається як в Україні, так і в Європі.

Практика

Більшість часу ми приділяємо виконанню практичних завдань. Програма кожного курсу передбачає практику з першого дня занять. Усі теоретичні знання учні школи флористики InBlumen закріплюють у процесі роботи.

Теорія

Завдяки сильній теоретичній підготовці, відповідно до світових стандартів, наші учні отримують усі необхідні складові компетенції флориста.

Натхнення

Творча атмосфера, робота з чудовими квітами, спілкування та обмін досвідом у групі стане постійним джерелом натхнення для наших учнів. Додатково, наша бібліотека флориста, що постійно оновлюється, сприяє вашому розвитку та розкриттю вашого таланту.

Комфорт

Навчання у школі флористики InBlumen проходить у просторому приміщенні, де у кожного учня є особисте робоче місце, фартух флориста та персональний набір професійних інструментів (від компанії Oasis). Наша школа має обідню зону, де протягом дня можна випити чай/каву і пригоститися легкими закусками. Розташування нашої школи, в окремому будинку з власним садом, відкриває чудові можливості для фото-сесій та натхнення природою. У теплу пору року низку робіт ми виконуємо на свіжому повітрі.

Взаємодія

Заняття відбуваються у постійному контакті з викладачем. Виконуючи завдання, учень отримує зворотній зв’язок: аналіз сильних та слабких сторін, отримання рекомендацій за підсумками робіт на курсі. Викладач направляє, коригує та сприяє творчому прояву кожного учня.

Прокрутити вгору